Kağıt Craft

ERK AKADEMİ

ERK Akademi, öğrencinin tam öğrenimini hedefleyen bir eğitim kurumudur. Yılların vermiş olduğu sektör deneyimini eğitimine yansıtan ERK Akademi, öğrenmenin önündeki engelleri kaldırır. Böylece öğrencisinin gücüne güç katar ve başarıya götürür.

 

ERK Akademi, VIP sınıflarda öğrenci odaklı eğitim verir. Her öğrencinin özel ilgiye ihtiyacı olduğunu bilir ve takip sistemi ile bu ilgiyi öğrencisine eksiksiz verir. Böylece öğrencisinin eğitimini sağlam temeller üzerine inşa eder, başarıya ulaşan öğrenciler yaratır. Birebir dersler, etüt çalışmaları, zengin rehberlik envanteri ve koçluk sistemiyle öğrencisinin her zaman yanındadır.

 

ERK Akademi güçlü öğretim kadrosuyla hataya yer bırakmaz. Sektördeki yılların deneyimini, en başarılı öğretmenlerle birleştiren ERK Akademi öğrencinin ihtiyaçlarını analiz eder ve cevap verir. Tam öğrenme hedefiyle öğrenciye gereken tüm desteği sunar. ERK Yayınları ve zengin yan kaynaklarıyla da öğrencisine en iyi eğitimi sunar.

 

ERK Akademi eğitim ve finans sektöründe yılların deneyimine sahip bireylerden oluşan OKUL YATIRIMI’nın markasıdır. Türkiye’nin en büyük firmalarının üst düzey yöneticilerini bir araya getirmiş bir oluşumdur.

 

Artık siz de ERK Akademi ailesinin bir parçası olabilir ve başarıya bizimle birlikte yürüyebilirsiniz!

7 copy copy.PNG

HİZMETLERİMİZ

KURULUŞ HİZMETLERİ

1. En avantajlı kuruluşu sağlamak adına Kuruluş Fizibilitesi sağlıyoruz. Bu sırada ihtiyacınız olan tüm bilgileri sizinle şeffaf bir şekilde paylaşıyoruz.

2. Bina lokasyonunu belirlememiş yatırımcılara, lokasyon belirlenmesi, bina seçimi gibi doğru yatırım danışmanlığı sunuyoruz.

3. Açılacak şubelerin mimari hizmetleri için destek oluyoruz. Yatırımcının istemesi halinde tadilat-tamirat projeleri için teklif sunuyoruz.

4. Bina teçhizat (sıra, masa, dolap, sosyal alan mobilyaları, yönetici ve ofis mobilyaları vs) için Franchisee’ye danışmanlık verilir. Yatırımcı, ERK Akademi standartlarına uymak zorundadır.

5. ERK Akademi yatırımcının istemesi durumunda mali danışmalık hizmeti verir. Şubenin mali yönetimi için desteğe ihtiyacı olan tüm yatırımcıların yanındayız.

6. Tahsilat alanında, uzman ekibimizce yatırımcıya ve çalışanlarına eğitim verilir. ERK Akademi tahsilatlarda sıkıntı yaşamanızın önüne geçer. Banka anlaşmalarında destek oluyoruz. Veli ödeme takibi yükünden yatırımcıyı kurtarıyoruz.

8.png
6.png

 

1. ERK Akademi ve tüm alt markalarına ait marka kullanım hakları, marka lisans sözleşmesi çerçevesinde Franchisee’ye verilir.

2. Tüm görsel tanıtım, matbuat için ilgili reklam ve görsel standartlar Franchisee’ye verilir. İstenmesi durumunda kurumsal kimlik öğeleri paylaşılır. Franchisee, Genel Merkez onayı ile kendi tasarımlarını da (kurumsal kimlik öğelerini değiştirmemek kaydıyla) kullanabilir.

3. ERK Akademi web sayfasında Franchisee’ye bir alan açılır. Bu alanda şubenin iletişim bilgileri paylaşılır. Tüm şubelerin eşitliği ve ortak menfaati esas alınarak tanıtım, banner ve reklamlarda Franchisee’ye ait tanıtım ve duyurular paylaşılır.

4. Dönemlik olarak hazırlanan ERK Akademi tanıtım kampanyaları ile ilgili katalog, broşür, flyer vs reklam ve tanıtım çalışmaları Franchisee’den alınan reklam bedeli karşılığında Franchisee’ye gönderilir.

5. Franchisee bulunduğu bölgede, ERK Akademi markasına zarar vermeyecek şekilde reklam çalışmaları yürütebilir. Genel Merkez bu çalışmalara destek verir. Stratejik plan dahilinde Franchisee’nin bulunduğu bölgede de reklam çalışmaları yapılır.

MARKA VE KURUMSAL KİMLİK GÖRSEL ÇALIŞMALARI

İDARİ VE SATIŞ İŞLEMLERİ DESTEĞİ

1. ERK Akademi, satış fiyatları ve bu fiyatlar karşılığında verilecek ders saatlerini Franchisee’ye iletir. Çalışmalar bu tablo çerçevesinde yapılır.

1.  ERK Akademi, yatırımcıya ve çalışanlarına her türlü idari ve satış işlemleri eğitimini verir. Bu eğitimin ardından çalışmalar Franchisee’nin ekibi tarafından yürütülür.

2. MEB süreçleri hakkında danışmanlık yapmak ERK Akademi’nin sorumluluğundadır.

3. Telefon aramaları, sms metin hazırlıkları, satış görüşmeleri, ders programlarının ayarlanması, öğretmen yönetimi gibi işleyişle ilgili tüm konularda eğitimlerimizle yanınızdayız.

4. Franchisee’nin tanıtım planlaması ve çalışmaları için danışmanlık sunuyoruz.

5. Şubenin işletme ve bütçe yönetimi organizasyonu danışmanlığını sunuyoruz. Böylece yatırımınızı en verimli hale getiriyoruz.

6. Yıllık işletme planı hazırlanır. Bu plan dahilinde tüm maliyet kalemleri yer alarak bütçe çalışması yapılır ve Franchisee yılda 2 kez denetlenir. Yıllık planlar çerçevesinde işletmenin operasyonel karı ve yatırımın geri dönüşümüyle ilgili hedefler belirlenerek stratejik plana yansıtılır.

Eğitim Kitapları bookshelfs

EĞİTİM İÇERİK VE YÖNETİM DESTEĞİ

 

1. Franchisee, ERK Akademi’nin güçlü eğitim sistemini uygular. Böylece yılların deneyimiyle yoğurulmuş en kapsamlı eğitim programına sahip olur.

2. Kurslarda kullanılacak kitap, deneme sınavı, el kitapçıkları gibi eğitim materyalleri ücretleri Franchisee ile şeffaf bir şekilde paylaşılır. Ücretin karşılığında da Franchisee’ye eksiksiz olarak teslimi sağlanır.

3. ERK Akademi Franchisee ile hem grup eğitimlerinin hem özel derslerin programlarını paylaşır. Yatırımcıyı ders programları hazırlama zahmetinden kurtarır.

4. Zengin rehberlik envanteri Franchisee ile paylaşılır.

5. Rehberlik ve koçluk sistemi hakkında Franchisee eğitmenlerine, eğitimler sağlanır.

Bize Ulaşın.

Gönderdiğiniz için teşekkür ederiz!